124 999,- €

Popis nehnuteľnosti

Predstavujem Vám tento útulný trojizbový byt, ktorý sa nachádza Hurbanovej ulici v Senici. Byt sa nachádza na 4. poschodí zo 6 a poskytuje 69 m2 plochy. Byt pozostáva z troch izieb, kuchyne, kúpeľne s veľkým stavaným sprchovým kútom a WC, ktoré je oddelené od kúpeľne. Na byte prebehla kompletná rekonštrukcia, kedy boli vymenené všetky rozvody(elektrické, voda.) všetky interiérové dvere, vchodové dvere boli vymenené za bezpečnostné, všetky stropy boli poznižované. K bytu patrí balkón, ktorý je situovaný v spálni. Ďalej k bytu patrí komora na medziposchodí. Byt disponuje garážou, ktorá je priamo v bytovke a je možné ju prenajať. Bytový dom je zateplený s novým bezbariérovým výťahom. Byt je k dispozícii aj so zariadením po dohode s majiteľom. Do bytu bola inštalovaná minulý rok klimatizácia, ktorá je ovládaná na diaľku cez wifi, tak Vám prinesie komfort bývania s príjemnou teplotou kedykoľvek v roku. Byt má mesačné náklady cca 170,- €. Cena 124 999,- €.

Naša spoločnosť sa postará o všetky formality. Zabezpečíme kúpne zmluvy, právne poradenstvo, prepisy na katastri, financovanie tou najlepšou hypotékou pre Vás.

 Sme tu pre Vás na tel. 0940 798 979 alebo na e-maile: info@dtreality.sk a na adrese: D&T reality, s.r.o., Potočná 248/14, Skalica. ID 1031.

Nehnuteľnosť

3-izbový byt

Status

Na predaj

69 m2

Veľkosť

3

Izba

1

Kúpeľňa

V okolí domu

Parkovacie miesto

Čiastočná

Rekonštrukcia

ihneď

k dispozícii

Vlastnosti

+421 940 798 979

info@dtreality.sk